Visar tider för:   Datum: Klicka för att välja datum   « Föregående vecka  Nästa vecka »
Vecka 20
Måndag 17/5
Norra (11)
07:00
08:00-09:30
NIU
Danderyds Gymnasium
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
16:45-18:15
Träning
P16/P15/F2008
18:15-19:45
Träning
P19/F17/F2007
19:45-21:15
Träning
Dam/Herr/P17
Södra (12)
07:00
08:00-09:30
NIU
Danderyds Gymnasium
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
16:45-18:15
Träning
P16/P15/F2008
18:15-19:45
Träning
P19/F17/F2007
19:45-21:15
Träning
Dam/Herr/P17
Tisdag 18/5
Norra (11)
07:00
08:00-11:30
NIU
Danderyds Gymnasium
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
16:45-18:15
Träning
P16
18:15-19:45
Träning
P15
19:45-21:15
Träning
Herr
Södra (12)
07:00
08:00-11:30
NIU
Danderyds Gymnasium
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00-18:00
Träning
P2008
18:00-19:30
Träning
P17
19:30-21:00
Träning
P19
21:00
Onsdag 19/5
Norra (11)
07:00
08:00-09:30
NIU
Danderyds Gymnasium
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
16:30-18:00
Träning
P16/P15/F2008
18:00-19:30
Träning
F17
19:30-21:45
Träning
Dam
Södra (12)
07:00
08:00-09:30
NIU
Danderyds Gymnasium
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
16:30-18:00
Träning
P16/P15/F2008
18:00-18:15
Träning
P16
18:15-19:45
Träning
F2007
19:45-21:15
Träning
Herr
Torsdag 20/5
Norra (11)
07:00
08:00-11:30
NIU
Danderyds Gymnasium
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
16:45-18:15
Träning
P16
18:15-19:45
Träning
F17
19:45-21:15
Träning
Dam
Södra (12)
07:00
08:00-11:30
NIU
Danderyds Gymnasium
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
16:45-18:00
Träning
F2008
18:00-19:30
Träning
P17
19:30-21:00
Träning
P19
21:00-21:15
Träning
Dam
Fredag 21/5
Norra (11)
07:00
08:00-11:30
NIU
Danderyds Gymnasium
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
17:30-18:30
Träning
P15
18:30-19:30
Träning
P17
20:00
21:00
Södra (12)
07:00
08:00-11:30
NIU
Danderyds Gymnasium
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00-17:30
Träning
P2008
17:30-18:30
Träning
P19
18:30-19:30
Träning
Herrlaget
20:00
21:00
Lördag 22/5
Norra (11)
07:00
08:00
09:00-10:30
F2008- 3A / IFK Stoc...
IFK Stocksund 2 - Ro...
10:30-12:30
P15 kval till P16
IFK Stocksund - AIK
12:30-15:00
F17 SM
IFK Stocksund - IK U...
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Södra (12)
07:00
08:00
09:00-10:30
P2008- 2A / IFK Stoc...
IFK Stocksund 3 - Bo...
10:30-12:30
P15 kval till P16
IFK Stocksund - AIK
12:30-15:00
F17 SM
IFK Stocksund - IK U...
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Söndag 23/5
Norra (11)
07:00
08:00
09:00-10:30
Flyttad till SIP F20...
IFK Stocksund 1 - Ha...
11:00
12:00
13:00
14:00-15:30
Flyttad till SIP P20...
IFK Stocksund - IF B...
16:00-17:30
Flyttad till SIP F20...
IFK Stocksund 2 - IF...
18:00
19:00
20:00
21:00
Södra (12)
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00-15:30
Flyttad till SIP P20...
IFK Stocksund - IF B...
16:00-17:30
Flyttad till SIP F20...
IFK Stocksund 2 - IF...
18:00
19:00
20:00
21:00