Visar tider för:   Datum: Klicka för att välja datum   « Föregående vecka  Nästa vecka »
Vecka 8
Måndag 17/2
Norra (11)
07:00
08:00-11:00
Träning
NIU
Daniel Kalles-Petter...
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
16:30-18:00
Träning
U15
Poja Naderi
18:00-19:30
Träning
Herrlaget
Onur Ekici
19:30-21:00
Träning
U19 & U17
21:00
Södra (12)
07:00
08:00-11:00
Träning
NIU
Daniel Kalles-Petter...
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
16:30-18:00
Träning 1/4
P09
18:00-19:30
Träning 1/4
U16 & P06 trg 2
19:30-21:00
Träning
P06
21:00
Tisdag 18/2
Norra (11)
07:00
08:00-11:30
Träning
NIU
Daniel Kalles-Petter...
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
16:30-18:00
Träning
U15
Poja Naderi
18:00-19:30
Träning
F17
19:30-21:00
Träning
Herrlaget
Onur Ekici
21:00
Södra (12)
07:00
08:00-11:30
Träning
NIU
Daniel Kalles-Petter...
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00-17:30
Träning 1/4
P08 Reservdatum
Adam Gursoy
18:00-19:30
Träning 1/4
U19
Adam Gursoy
19:30-21:00
Träning
U16
Barzan Mustafa
21:00
Onsdag 19/2
Norra (11)
07:00
08:00-09:30
Träning
NIU
Daniel Kalles-Petter...
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
16:30-18:00
Träning
U15
Poja Naderi
18:00-19:30
Träning
U16
Barzan Mustafa
19:30-21:00
Träning
U17
Alni Sharifpour
21:00
Södra (12)
07:00
08:00-09:30
Träning
NIU
Daniel Kalles-Petter...
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
16:30-18:00
Träning
P06 trg 2 & P08
18:00-19:30
Träning
P06 & P08
19:30-21:00
Träning
U19
21:00
Torsdag 20/2
Norra (11)
07:00
08:00-11:30
Träning
NIU
Daniel Kalles-Petter...
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
16:30-18:00
Träning
U15
Poja Naderi
18:00-19:30
Träning
Herrlaget
Onur Ekici
19:30-21:00
Träning
Damlaget & F16-19
Andreas Andersson & ...
21:00
Södra (12)
07:00
08:00-11:30
Träning
NIU
Daniel Kalles-Petter...
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
16:30-18:00
Träning
F06
Kalle Ekstam
18:00-19:30
Träning
F05
Kalle Ekstam
19:30-21:00
Träning
F17
21:00
Fredag 21/2
Norra (11)
07:00
08:00-10:15
Träning
NIU
Daniel Kalles-Petter...
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00-16:30
Träning
P08
Adam Gursoy
16:30-17:30
Träning
P08 & P06
17:30-18:00
Träning
P06
David Rönström
18:00-19:00
Träning
U19
Adam Gursoy
19:00-19:30
Träning
Herrlaget
Onur Ekici
19:30-21:30
Träningsmatch
P07
Robert Lilja
Södra (12)
07:00
08:00-10:15
Träning
NIU
Daniel Kalles-Petter...
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
16:30-17:30
Träning
U16
Barzan Mustafa
17:30-18:30
Träning
U17
Alni Sharifpour
18:30-19:30
Träning
Herrlaget
Onur Ekici
19:30-21:30
Träningsmatch
P07
Robert Lilja
Lördag 22/2
Norra (11)
07:00-09:00
Planen snöröjs inte ...
Vid snöfall måste bo...
09:00-11:00
Träning
U15
Poja Naderi
11:00-13:00
Träningsmatch
P06
13:00-15:00
Träningsmatch F17
IFK Stocksund F17 - ...
Jörgen Åker
15:00-17:30
Träningsmatch
U19
Adam Gürsoy
18:00
19:00
20:00
21:00
Södra (12)
07:00-09:00
Planen snöröjs inte ...
Vid snöfall måste bo...
09:00-11:00
Träning
U15
Poja Naderi
11:00-13:00
Träningsmatch
P06
13:00-15:00
Träningsmatch F17
IFK Stocksund F17 - ...
Jörgen Åker
15:00-17:30
Träningsmatch
U19
18:00
19:00
20:00
21:00
Söndag 23/2
Norra (11)
07:00-09:00
Planen snöröjs inte ...
Vid snöfall måste bo...
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Södra (12)
07:00-09:00
Planen snöröjs inte ...
Vid snöfall måste bo...
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00